Müşteri Hizmetleri : 0532 388 11 79

Dalış Tutkunları İçin Deha Oris Yeni Saat Modelini Üretti

Aquis Small Second Date Saat

Oris, hiçbir zaman su altı tutkunlarını yalnız bırakmamaya ant içmiş gibi. Yeni modeli Aquis Small Second, Date ile su altı dünyasını keşfe çıktığınız yolculukta daha fazla heyecan ve keyif alacaksınız.
Mavi, denizin ve gökyüzünün rengidir. Bazı kişiler metrelerce yükseğe çıkıp, gökyüzünün maviliğine erişmek isterken kimileri ise kendisini metrelerce suyun altında derin maviliklere bırakır.
İşte, başta dalış tutkunları için Oris tarafından üretilen Aquis Small Second Date sizlere bu keyiflikte eşlik edecek.

Mavi kadranı denizlere yaraşır şekilde. Kullanılan malzeme ve son derece kusursuz bir işçiliğe sahip olan Aquis Small Second, Date paslanmaz çelikten üretilen bir kasaya sahip. Tek yöne dönen çerçevesi ise çizilmelere dayanıklı seramik ile kaplanmış. Bu, dalgıçlara kalan oksijenlerini ve dekompresyon duraklarını takip etmesine yarıyor.

Oris, kadranın üzerinde kalın ve çizilmeye dayanıklı safir kristal cam kullanmış. Bu sayede 50 bara kadar su basıncına direnç sağlanmış. Alttan ve üsten hafif bombeye sahip ve içten de yansıtma yapmıyor. Parlama ise azaltılarak maksimum görüşe erişilmiş.
Oris’te klasik hale gelmiş olan mekanik otomatik makine, 9 yönünde küçük saniye, 6 yönünde tarih penceresini Aquis Small Second, Date’de görülüyor.

Bu Gönderiyi Paylaş
  , , ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir