Müşteri Hizmetleri : 0532 388 11 79

Bulova Saat Markasının Yeni Su Geçirmez Özelliği İle Tanışın

BULOVA Saat

Kusursuz teknoloji ve mükemmelliği ön planda  tutanların adresi haline gelen Bulova, tasarımları arasına bir yenisini daha girdi.
Bulova’nın Sea King koleksiyonu şüphesiz güçlü ve sportif özelliklerinin yanı sıra fonksiyonellik olarak da kullanıcılarına sıra dışı deneyimler yaşatıyor. Cesur tasarımına UHF yani yüksek frekans teknolojisi de birleştirdiği yeni modeli su sporları meraklılarının beklentilerini fazlası ile karşılayacak. Kilitlenen ayar butonları ve antirefle safir camı ile Sea King Koleksiyonu rakiplerinin bir adımda önüne geçmeyi hedefliyor.

Koleksiyonda bulunan Limited Edition model Deep Diver ise dalış keyfini meraklıları için yeniden tanımlayacak türde bir başarıya imza atıyor. 1.000 metre kadar suya dayanıklılık özelliğine sahip bu model elbette gerçek dalış saatlerinde aranan ISO 6425 sertifikasına da sahip.
Titanyumdan üretilmiş saatte safir cam ve helyum salım özelliği bulunuyor. Su sporlarına uygun bir kayışa sahip model özel ürünlere meraklı olan kişiler için sadece 500 adet olarak tasarlanmış.

Bu Gönderiyi Paylaş
  , ,


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir