Replika Saat

0532 388 11 79 Mesai Saatleri 09:00 - 19:00
Replika Saat

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler Türkiye'nin her yerine Yurtiçi Kargo ile 1-3 iş günü içerisinde kapınıza ulaştırılır.

 

Kargo ücreti öder miyim?

Tüm ürünlerimizde Türkiye'nin her yerine kargo ücretsizdir. 

 

Siparişim ne zaman kargoya verilir ve ne zaman bana ulaşır?

Repigosaat.com'dan saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişler stokta olması durumunda aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Aksi durumlarda 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişler ilk iş gününde işleme alınır. İstanbul merkezli yaptığımız kargo gönderileri İstanbul'a 600 km mesafeli tüm illere 1 günde teslim edilir, diğer illere teslimat süresi ortalama 2 gündür.

 

Siparişimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Siparişinizi, eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra teslimat formunu imzalayarak kabul ediniz. Anlaşmalı kargo firması ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmekle yükümlüdür. Teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda ‘Hasar Tespit Tutanağı’ hazırlatmanız gerekir. Kargo görevlilerinin hasar tespit tutanağında belirttikleri açıklamalara dikkat ediniz. Tam ve doğru ifadelerle tutanak yazılması için görevliyi uyarınız. Ürününüzü teslim alırken siparişin sizin adınıza olduğundan emin olunuz.

 

Replika Saat